Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

TOKKDER Logosunu Yeniledi

Türkiye araç kiralama sektörünün temsilcisi TOKKDER, Temmuz 2010 tarihinden geçerli olmak üzere logosunu değiştirdi ve kurumsal kimliğini yeniledi. Yeni logosuyla birlikte, dernek faaliyetlerinde de birçok yeniliğe imza atacak olan TOKKDER, günlük araç kiralama ve operasyonel kiralama hizmetleri konusunda faaliyet gösteren üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına başladı.

Mart 2010 tarihinde gerçekleştirilen Genel Kurul’un ardından göreve başlayan yeni yönetim kurulu, önceki yönetimlerden devraldıkları görevi devam ettirerek sektörde birliğ i ve beraberliği güçlendirerek, araç kiralama hizmetlerinin sağlıklı bir yapı içinde yürütülebilmesi için gereken çalışmaların hem kamu nezdinde, hem özel alanda geliştirilmesini sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Sektörün dinamizmini ve TOKKDER’in araç kiralama sektörünü kapsayan bir çatı örgüt kimliğini yansıtan yeni logo, TOKKDER’in kiralama sektörünün her geçen gün artan bilinirliğ i ve büyüyen yapısı içinde gereken iletişimi sağlamasının bir aracı olacaktır.

Top