Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

TOKKDER Üyelik Avantajları

Neden TOKKDER Üyesi olmalıyım?

Gönüllü bir kuruluş olan TOKKDER, 1996 yılından beri; yüksek hizmet kalitesi sunan ve kanunlara uygun çalışan kısa dönem araç kiralama ve operasyonel kiralama  şirketlerinin bir araya geldiği bir platform olmuştur.

TOKKDER sektörle ilgili kamu düzenlemelerinin tüm paydaşlar için adil, sürdürülebilir olmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün hizmet kalitesinin artması, büyümesi ve kamuya tanıtımı için çalışmaktadır.

TOKKDER sadece üyelerinin haklarını koruyan bir dernek değil, yüz binlerce kiralık araç kullanıcısının, kurumsal müşterilerinde haklarını korumaktadır.  TOKKDER üyelerinin oylarıyla dernek yönetmeliği haline getirilen ‘’TOKKDER Etik Kuralları’’ bunun en somut örneğidir. TOKKDER üyelerini ‘’Etik Kurallarla’’ ilgili konularda denetleme hakkına sahiptir. Üyelerin bu kurallara uyması müşteriler için en önemli güvence kaynağıdır.

Neden TOKKDER üyelerinden araç kiralamalıyım?

TOKKDER üyeleri yüksek hizmet standartlarına sahiptir. Araçların bakımları üreticilerin talep ettiği şekilde yapılmakta, güvenlik ön planda tutulmaktadır.

TOKKDER üyeleri dernek ‘’Etik Kuralları’’ çerçevesinde çalışmaktadır. Sitemizden ulaşabileceğiniz bu kurallar sizler için önemli bir güvencedir.

Bu konularda yaşanan sorunlarda TOKKDER’e yazılı olarak müracaat etmeniz durumunda dernek yönetimi, ilgili firma ile derhal temasa geçerek sorunu ve çözüm yollarını araştıracaktır.

Top