Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Leaseurope’un 2016 yılı Kongresi gerçekleştirildi

Leaseurope'un 2016 yılı kongresi 6-7 Ekim 2016 tarihinde Atina'da gerçekleştirildi. Her sene olduğu gibi kongreye ilgi yüksekti. Kongre, Avrupa operasyonel kiralama, günlük kiralama ve finansal kiralama endüstrilerinden 500'ü aşkın üst düzey sektör yöneticisini ağırladı. Toplantıya katılanlar sektör liderleri güncel akımlar ile ilgili ilginç sunumlarını dinleme fırsatı bulmanın yanı sıra farklı şirketlerin temsilcileri ile tanışarak fikir alışverişinde bulunma şansı yakaladılar.

Bu seneki kongrenin açılış sunumu pazarlama stratejileri üzerineydi. Ürün ve markadan hiç bahsetmeden müşterinin kendisini markayla özleştirmesini sağlayacak stratejilerin önemi örneklerle vurgulandı. Kongrenin öne çıkan ana temaları teknoloji, dijitalleşme ve bunların sektörün gelişimine etkileri oldu.

Teknoloji ve dijitalleşmenin hayatımızdaki hızla artan etkisine bağlı olarak müşteri beklentilerinin farklılaştığı, ürün ve hizmet satan endüstrilerin bu beklentileri karşılayacak şekilde yapılanmasının önemi vurgulanırken sektör temsilcileri teknolojiyi iş modellerine ne şekilde adapte ettiklerini anlattılar. Müşteri beklentilerine göre teknolojinin kullanılarak iş modelleri oluşturmanın, bunu yaparken de yine teknolojik gelişmeler neticesinde değişen iş ortamında insan kaynağına yatırım yapmayı unutmamanın, esnek çalışma alanları yaratarak çalışan verimliliğinin artırılmasının başarının anahtarı olduğu vurgulandı.

Top