Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

TOKKDER Çalışma Komiteleri’ne taze kan

TOKKDER çatısı altında 2015 yılında çalışmalarına başlayan çalışma komiteleri hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor.

2016 yılında yeni üyelerin katılımıyla kan tazeleyen çalışma komiteleri TOKKDER yönetim kurulu tarafından sektörün ihtiyaçlarına göre belirlenen konularda çalışma yaparak TOKKDER yönetim kuruluna öneriler sunuyor. Çok sesliliğin ön plana çıktığı, birçok farklı görüş ve önerinin ortaya koyulduğu komite toplantılarının tek amacı araç kiralama endüstrisine fayda sağlayacak projelere imza atmak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TOKKDER Genel K1oordinatörü Tolga ÖZGÜL ”TOKKDER şemsiyesi altında çalışmalarını sürdüren 5 çalışma komitemiz bulunuyor.
Bunlar

  • Risk ve Düzenlemeler Komitesi (Günlük Kiralama)
  • Risk, Hukuk ve Finans Komitesi (Operasyonel Kiralama)
  • Operasyon Komitesi (Operasyonel Kiralama)
  • İletişim ve Tanıtım Komitesi
  • Eğitim ve İnsan Kaynakları Komitesi

şeklinde.

Komitelerimiz 2016 yılında yeni üyelerin katılımıyla daha da etkin çalışmaya başladı. Araç kiralamanın verimlilik adına sunduğu avantajların kurumlar ve bireyler tarafından anlaşılmasıyla sektörümüz güzel bir gelişim ivmesi yakaladı. TOKKDER olarak amacımız, araç kiralama endüstrisinin bu gelişimini sürdürülebilir kılacak çalışmalar yapmak” dedi.

Top