Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Hepimiz aynı gemideyiz – Fevzi Türkay OKTAY

Olağan genel kurulumuzda üyelerimiz yönetimi ibra edip, yeni yönetimi seçtiler ve 2 yıllığına bizleri tekrar görevlendirdiler. Genel kurul üyelerimizin bizlere verdiği bu sorumlulukla hızla çalışmaya başladık. Son 1 ayda 2 yönetim kurulu yaparak yol haritamızı belirledik.

Genel Kurul’a katılım geçmiş dönemlerin aksine oldukça yüksekti. Çalışma komitelerimiz için yapmış olduğumuz çağrıya da üyelerimiz mevcut komite üyelerine ilave olarak 41 kişilik katılım talebinde bulundu. Üyelerimizin artan katılımını görmek çok sevindirici. Yönetim Kurulu toplantılarımıza dileyen tüm üyelerimiz katılabilirler.

Ajandamız oldukça yoğun. Ticari Araç Kiralama, Diğer Derneklerle İşbirliği, Sektörün tanıtımı, sektör çalışanlarının eğitimi, mevzuatta yaşadığımız sıkıntıların düzeltilmesi, üye sayımızı artırmak, gelirlerimizi artırmak, banka ve finans kuruluşlarıyla olan ilişkilerimizin geliştirilmesi gibi birçok önemli konuda çalışmalar yapıyoruz. Tüm bunlar özveriyle oluyor ancak üyelerimizin artan desteği ve katılımıyla tüm bu konularda güzel sonuçlar alacağımıza eminim.

Elele verip güç birliğimizi artırırsak sektörümüzün sağlıklı gelişimine hep beraber destek vermiş oluruz çünkü hepimiz aynı gemideyiz.

Top