Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Küresel üstünlük ve deneyimimizle fark yaratıyoruz – Sinan ÖZKÖK

Nissan Otomotiv A.Ş. olarak operasyonel kiralama şirketleriyle uzun vadeli bir ticaretin içinde bulunmak bizim için önemli. Dolayısıyla en önemli beklentimiz, planlama: sene başında karşılıklı yapılan alım tahminleri doğrultusunda oluşturulan program özellikle tedarik planlaması açısından çok önemli.

Markanız ve faaliyetleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

1993 yılından bu yana Türkiye pazarında bulunan Nissan Otomotiv A.Ş., Türkiye’de 36 satış ve 38 servis noktasıyla hizmet veriyor. Her geçen gün gelişen dinamik ve modern organizasyonuyla Türkiye otomotiv endüstrisine değer katan Nissan, Türkiye pazarında rakiplerinden, global üstünlüğü ve deneyimiyle ayrılıyor. Kuzey Amerika, İspanya ve İngiltere’deki araştırma ve geliştirme merkezlerinde otomobiller için ileri teknolojiler yaratan şirket, Türk tüketicilerine daha üstün araçlar sunma konusunda da bu çalışmalardan faydalanıyor.

Top