Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

TOKKDER Çalışma Komiteleri çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

TOKKDER çatısı altında 2015 yılında çalışmalarına başlayan çalışma komiteleri Nisan 2015’de 2. toplantılarını gerçekleştirdi. Sektöre fayda sağlamak adına çalışmalarını sürdüren komitelerde TOKKDER üyesi firmaların konusunda uzman yöneticileri görev almakta. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TOKKDER genel koordinatörü Tolga ÖZGÜL ”TOKKDER şemsiyesi altında kurulmuş olan 5 çalışma komitemiz bulunuyor.

TOKKDER çalışma komiteleri TOKKDER yönetim kurulu tarafından sektörün ihtiyaçlarına göre önceden belirlenmiş konularda çalışma yaparak TOKKDER yönetim kuruluna öneriler sunuyor. Çok sesliliğin getirisi çok büyük. Bu sayede bir çok farklı görüş ve öneri ortaya koyuluyor. Görüş ve öneriler farklı ancak tek bir amaca hizmet ediyorlar: Kiralama sektörüne fayda sağlamak.“ şeklinde açıklamada bulundu.

Komite çalışmalarının sonuçlarının yakın zamanda alınmaya başlayacağını belirten Tolga ÖZGÜL “Ülkemizde araç kiralama sektörü hızla gelişiyor ve önümüzdeki dönem için de hızlı bir gelişim potansiyeli taşıyor. TOKKDER olarak amacımız günlük ve operasyonel kiralama endüstrilerinin hızlı büyümesine paralel olarak sürdürülebilir bir şekilde gelişimine katkı sağlamak.” dedi.

TOKKDER ÇALIŞMA KOMİTELERİ

  • Risk ve Düzenlemeler Komitesi (Günlük Kiralama)
  • Risk, Hukuk ve Finans Komitesi (Operasyonel Kiralama)
  • Operasyon Komitesi (Operasyonel Kiralama)
  • İletişim ve Tanıtım Komitesi
  • Eğitim ve İnsan Kaynakları Komitesi
Top