Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Global Fleet Zirvesi, TOKKDER desteği ile gerçekleştirildi

Global Fleet Zirvesi, TOKKDER’in desteği ile 2-3 Haziran 2015 tarihlerinde Global Fleet (Nexus Communication) tarafından İstanbul’da gerçekleştirildi. Bölgesel olarak ilk defa gerçekleştirilen zirvenin 1. gününde Türkiye filo kiralama pazarındaki rekabet koşulları ve pazardaki fırsatlar üzerinde duruldu. Zirvenin 2. gününde ise uluslararası ve yerel katılımcılar filo uzmanlarının bilgi paylaşımları ile Rusya, Kazakistan, Bulgaristan ve Romanya pazarlarını keşfetme imkânı buldu.

Zirve ile ilgili olarak yaptığı açıklamada TOKKDER genel koordinatörü Tolga ÖZGÜL “Global Fleet Zirvesi’nin Türkiye'de düzenlenmesi ve çok sayıda yabancı ve yerli katılımcıyı ağırlaması önemli. Zirvede yapılan sunumlar ve gerçekleştirilen paneller, Türkiye filo pazarının güncel dinamiklerini ve geleceğe yönelik gelişim alanlarını ortaya koyarken operasyonel kiralamanın bu pazardaki rolünün öneminin altını çizdi. Her geçen gün artan hizmet çeşitliliği ve kalitesiyle operasyonel kiralama, sunduğu operasyonel ve finansal avantajların daha iyi anlaşılması ile artık her boyutta filoya sahip işletmelerin tercihi oluyor, kısıtlı kaynakların en etkin şekilde değerlendirilmesine önemli katkıda bulunuyor” dedi.

Günümüzün ve yarının filo dünyasının anahtar unsurlarını tespit etmek için güzel bir platform yaratan zirve, katılımcılara filo dünyasının önemli liderleri ile tanışma imkânı da verdi.

Top