Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Global Fleet Zirvesi, TOKKDER’in desteği ile İstanbul’da toplanıyor

Global Fleet (Nexus Communication), TOKKDER’in desteği ile, 2-3 Haziran 2015 tarihlerinde İstanbul’da “Global Fleet Summit Turkey 2015” organizasyonunu gerçekleştiriyor.

Bölgesel olarak ilk defa gerçekleştirilecek olan zirvenin 1. gününde Türkiye filo kiralama pazarındaki rekabet koşulları ve pazardaki fırsatlar üzerinde durulacak. Zirvenin 2. gününde ise uluslararası ve yerel katılımcılar filo uzmanlarının bilgi paylaşımları ile Rusya, Kazakistan, Bulgaristan ve Romanya pazarlarını keşfetme imkânına sahip olacaklar.

Zirve, Türk ve uluslararası filo pazarındaki bugünün ve yarının kilit unsurlarını belirlemek için önemli bir platform olma özelliği taşıyor. Teklif sunma, raporlama, sürdürülebilirlik ve güvenlik, uluslararası etkilere karşı yerel etkiler, araç politikası evrimi, gelecek trendler ve teknolojiler İstanbul’daki bu ilk bölgesel filo zirvesinin gündem konularını oluşturuyor.

Global Fleet CEO’su ve İş Geliştirme Bölümü Başkanı Caroline THONNON ”Guide to Fleet Management in Turkey”nin yayınını takiben uluslararası oyuncular Global Fleet’ten Türkiye’de bir zirve düzenlemesini talep etti. Bu talepler karşında Global Fleet olarak ilk bölgesel filo zirvesini İstanbul’da düzenlemeye karar verdik” dedi.

Top