Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Oto kiralamacılar eğitimle zor müşterilerin üstesinden gelecekler

Sektörün hızlı büyümesi ile hizmet kalitesinin de çıtasını yükseltme hedefi belirleyen TOKKDER, PDR Group işbirliği ile düzenlediği eğitimlerle nitelikli insan kaynağı yaratmayı hedefliyor.

Oto kiralamacılar eğitimle zor müşterilerin üstesinden gelecekler
Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) sektörün büyüme potansiyeli doğrultusunda Avrupa Birliği standartlarında hizmet verilmesi için eğitimler düzenliyor. Sektörün hızlı büyümesi ile hizmet kalitesinin de çıtasını yükseltme hedefi belirleyen TOKKDER, PDR Group işbirliği ile düzenlediği eğitimlerle nitelikli insan kaynağı yaratmayı hedefliyor.
TOKKDER, Mayıs ayında başlayan bu eğitimler ile çalışanların sergileyeceği özgüven ve sadakatten yöneticilerin yetkinliklerini geliştirmeye; satış ekibinin pazarlama yeteneklerini artırmaktan müşteriyi tanıma stratejilerine kadar birçok alanda katkı sağlıyor. Eğitimler şu başlıklar altında gerçekleşiyor; Müşteri Odaklı Satış Stratejileri, Stres Yönetimi&Zor İnsanlarla Başa Çıkma Sanatı, Toplantı ve Zaman Yönetimi, Kendini ve Başkasını Tanımak & Kişisel Kalite ve Kişisel Garanti, Kilit Müşteri Yönetimi, Etkileme ve İkna & Satışta İlişki Yönetimi, Satışta Kazandıran Sunum Teknikleri, Satış Teknikleri ve Takım Performansını Arttırma – Takımdaşlık.

TOKKDER Genel Koordinatörü Tolga ÖZGÜL Kişisel Gelişim Eğitimleri kapsamında, Mayıs ayından bu yana Akmerkez – Stylus Toplantı Merkezi’nde 104 kişinin katılımı ile 8 eğitim gerçekleştirildiğini belirtti. ÖZGÜL eğitimlere ilişkin olarak ayrıca “Yıl sonuna kadar 4 eğitim daha gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Sektöre kalifiye eleman kazandırabilmek için düzenlediğimiz bu eğitimlere ilişkin katalog ve takvimleri tüm üyelerimiz ile gerek e-posta yolu ile gerekse web sitemiz üzerinden paylaştık. Üyelerimizin de bu çağrıya duyarlı olup hedeflerimize ortak olarak eğitimlere tüm ekipleri ile katılımlarını bekliyoruz” dedi.

Top