Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Yeni Türk Ticaret Kanunu Eğitimi

FOIF (Finansçı olmayanlar için finans eğitimi) Bir gün süren eğitimde; muhasebenin temelleri, finansal yönetim, faiz hesaplamaları, mali analiz ve temel vergi hukuku konuları ele alındı.

Yeni Türk Ticaret Kanunu’na Genel Bakış, Türk Ticaret Hukukunda Yeni Bir Açılım: Kurumsal Yönetim, Yeni Kanun’un Şirketler Hukukundaki, Ortak Kurumlara İlişkin Getirdiği Yenilikler, Anonim ve Limited Şirketlere İlişkin Yenilikler, Mali İşler ve Raporlama Çerçevesinde Yönetim Kurulunun Devredilemez Sorumlulukları, Riskin Erken Saptanması ve Yönetimi, Denetim Düzenindeki Reformcu Değişiklikler başlıkları altında yeni TTK’nun iş hayatımıza getirdiği yenilikler incelenmiştir. Hedef Filo, DRD Derindere Filo Kiralama, Central Fleet Services, Leaseplan, Fleetcorp, Autoland, Europecar’dan katılımcıların bulunduğu eğitim bir günlüktür.

Top