Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

DRD Derindere Filo Kiralama’ya JCR-ER’dan Yüksek Not

Uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, ülkemizin %100 yerli sermayeli en büyük operasyonel filo kiralama şirketi olan DRD Derindere Filo Kiralama’yı kredi reytingi ve yatırım yapılabilir kategorilerinde başarıyla değerlendirdi. Sektörel dalgalanmalara göreceli olarak bağışık bir yapıya sahip olduğu ve küresel standartlarda araç başına gelir özellikleri değerlendirme kapsamında vurgulanan DRD Derindere Filo Kiralama, 14 bin adede yaklaşan araç filosu, 800 adedi aşan Türkiye çapında modern servis noktası ve 1300’ü aşkın itibarlı müşteri portföyüyle dikkat çekiyor.

DRD Derindere Filo Kiralama, Japonya Maliye Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek uluslararası alanda faaliyet gösteren derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating tarafından kredi reytingi ve yatırım yapılabilir kategorilerinde başarıyla değerlendirildi. JCR Eurasia Rating, DRD Derindere Filo Kiralama’yı “BBB-” gibi sektör ortalamalarının çok üstünde olumlu olarak değerlendirirken, görünümünü ise “stabil” olarak belirledi. JCR Eurasia, DRD Derindere Filo Kiralama’yı sektörel dalgalanmalara göreceli olarak bağışık bir yapıya sahip ve küresel standartlarda araç başına gelir özelliklerine sahip olarak nitelendirdi.

Top