cep müzik indir boğazda iftar Teknede düğün Teknede mezuniyet yemekli boğaz turu

Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

TOKKDER Çalışma Komiteleri faaliyetlerine devam ediyor

2015 yılında çalışmalarına başlayan TOKKDER çalışma komiteleri faaliyetlerine devam ediyor. En son toplantılarını Kasım ve Aralık 2016’da gerçekleştiren çalışma komiteleri TOKKDER yönetim kurulu tarafından sektörün ihtiyaçlarına göre belirlenen konularda çalışma yaparak TOKKDER yönetim kuruluna öneriler sunuyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TOKKDER genel koordinatörü Tolga ÖZGÜL ” TOKKDER 1996 yılında kurulmuş güncel olarak 116 üyesi olan ülkemiz günlük / kısa dönem kiralama ve operasyonel kiralama endüstrilerini temsil eden çatı dernek konumunda.

TOKKDER, aynı zamanda, Avrupa’da operasyonel kiralama ve günlük araç kiralama endüstrilerini temsil eden, 33 ülkeden 45 derneğin üyesi olduğu bir federasyon olan Leaseurope’un aktif bir üyesi. TOKKDER olarak amacımızı 6 başlık altında toplayabiliriz;

  • TOKKDER üyelerinin yüksek ahlaki ve profesyonel tutumunu sağlamak yolu ile müşterilerinin haklarını korumak,
  • Sektörün ilgili devlet kurumları ile karşılıklı anlayışı geliştirmek adına iletişimini sağlamak ve artırmak,
  • Üyelerinin sürdürülebilir büyümesi ve Türkiye ekonomisine katkısını artırmak için çalışmak,
  • Sektörü kamu karşısında tanıtmak,
  • İlişkili sektörler ile iletişimi ve işbirliklerini artırmak,
  • TOKKDER’in üyelerini korumak ve geliştirmek.

Üyelerimizin üst düzey yöneticilerinin yer aldığı 5 çalışma komitemiz bu amaçlar çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Araç kiralama endüstrisinin sağlıklı gelişimi için farklı düşünce ve önerilerin ortaya konmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Bu noktada sektör temsilcilerinin konusunda uzman yöneticilerinin yer aldığı komitelerimize büyük iş düşüyor.

Sektörümüz büyürken, ekonomik aktivite içinden aldığı pay ve yarattığı katma değer artacaktır. Dernek olarak yaptığımız çalışmalarla tüm paydaşlarımızın hizmetlerimizden ve yarattığımız değerden memnun olacağı bir ortama ulaşmak en büyük hedefimiz.” dedi.

TOKKDER şemsiyesi altında çalışmalarını sürdüren 5 çalışma komitesi bulunuyor. Bunlar; Risk ve Düzenlemeler Komitesi (Günlük Kiralama); Risk, Hukuk ve Finans Komitesi (Operasyonel Kiralama), Operasyon Komitesi (Operasyonel Kiralama), İletişim ve Tanıtım Komitesi ve Eğitim ve İnsan Kaynakları Komitesi’nden oluşuyor.

Top