cep müzik indir boğazda iftar Teknede düğün Teknede mezuniyet yemekli boğaz turu

Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

< Geri

BARBAROS ÇITMACI

Yönetim Kurulu Üyesi, FLEETCORP

Kariyerine 1997 yılında Deutsche Bank Türkiye Hazine Bölümü’nde Portföy Yöneticisi ve Araştırma Uzmanı olarak başlayan Dr. Barbaros Çıtmacı, 2000-2011 yılları arasında Doğuş Grubu’nun banka ve banka dışı finansal kuruluşlardaki ortaklıklarında hazine, finans, strateji ve iş geliştirme alanlarında Üst Düzey Yönetici olarak görev almıştır. Temmuz 2012’de katıldığı Fleetcorp’ta yaklaşık 3,5 sene Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Çıtmacı, ayrıca 8 yıl Vdf’de (VW Financial Services AG-Doğuş ortaklığı) ve 3 yıl da GE Money Romania’da (GE Capital – Doğuş ortaklığı) çalışmıştır.

VW FS’in gelişmekte olan ülkeler masasında çok yönlü rol alan, 2005-2008 yılları arasında ise Brezilya ve Hindistan’da bulunan hazine ve sermaye piyasaları takımlarında görev yapan Dr. Barbaros Çıtmacı, Fleetcorp’un %100 sermayedarı The International Investor Yatırım Komitesi’ne de destek vermeyi sürdürmektedir. Ayrıca akademik alanda, üniversitelerde “Gelişmekte Olan Piyasa Ekonomilerinde Yatırım”, “Fon Yönetimi”, “Finans Organizasyonu Oluşturma”, “Merkez Bankası B/S ve Hazine/Fon Yönetim Stratejileri”, “Sermaye Piyasası İhraçları”; “İş Yerinde Strateji” gibi konularda birçok konferans vermiştir.

Marmara Üniversitesi Bankacılık Anabilim Dalı’nda doktora sahibi olan Dr. Barbaros Çıtmacı, 29 Şubat 2016 tarihi itibarı ile Fleetcorp Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

aile arasında izle Top